cell phone spy software new 2013 gps tracking device on cell phone ultimate bluetooth mobile phone spy v1 8 rar cell phone listening software xp professional cell spy calls eavesdrop
100% натуральные, качественные, органические продукты – главный принцип многофункционального фермерского хозяйства эко-фермы «Диво».
Читать подробнее
В 2017 році на Донеччині стартувала нова програма підтримки малого бізнесу "Український Донецький куркуль". Одним із переможців конкурсу на отримання гранту став переселенець з Макіївки шеф-повар ресторану в минулому - Олександр Шкатула. Отримані кошти він направив на облаштування власної сироварні. Обладнання було придбане в Одесі у ТОВ ВКФ "Укрюжмолпром".
Читать подробнее
Осенью 2017 г была введена в эксплуатацию очередная Линия переработки молока марки СВВ-10-100л в г. Киеве в ресторане Veranda on the river.
Читать подробнее
У 2017 році успішно введена в експлуатацію друга черга Лінії марки СВВ-1,25М для виробництва косметичних сумішей і миючих засобів: емульсій, кремів, суспензій, гелів, паст на підприємстві «Альянс Красоты» під Києвом.
Читать подробнее